Nylium Survival

Na serveru je dočasně zapnutý whitelist. Server bude otevřen za

Právě probíhá nábor do A-Teamu! Pokud máš zájem, vyplň tento formulář a třeba tě vybereme.

Jak se připojit?

Na náš server se připojíte pomocí IP adresy play.nylium.cz na Minecraft verzi 1.16.1. Připojením na server souhlasíte se stanovenými pravidly.

Proč hrát právě u nás?

Nejnovější verze

Na našem serveru najdete nejnovější verzi Minecraftu, což znamená že při hraní můžete narazit na nejnověji přidané bloky a itemy, například Netherite.

Skvělá komunita

Kromě samotné hry u nás najdete přátelskou komunitu hráčů, chápavé helpery a pracovité adminy, kteří udržují server funkční.

Neobvyklé funkce

Narozdíl od jiných serverů máme funkce jako propojení herního účtu s webem, sdílený chat a další výhody, které u ostatních zkrátka nenajdete.

Co u nás najdete?

Náš server je založený na survivalu. Máte tedy k dispozici otevřený svět a můžete stavět města, prozkoumávat jeskyně nebo bojovat s moby. To vše lze podniknout s přáteli, jelikož máme na serveru příkazy k teleportování a k nastavení domovů. Navíc ještě na serveru probíhají eventy, za které můžete získat určité odměny.

Obchodování

Na serveru najdete AdminShop, ale můžete si vytvořit i svůj vlastní obchod. Lze poté i zažádat o nastavení warpu k vašemu obchodu. Rozlišujeme dvě herní měny:

Warpium

Warpium

  • - Lze získat pouze ve hře
  • - Využití: ChestShopy
Crimsium

Crimsium

  • - Lze získat za reálné peníze
  • - Využití: VIP, vlastní skin...

Hraní bez lagů

Většinu pluginů, které používáme k nastavení našeho serveru, si sami programujeme. Je tedy zaručeno, že jsou pluginy vzájemně kompatibilní a server je tím perfektně optimalizovaný. Jinými slovy si na serveru můžete užít hraní bez lagů.

Přihlášení

Díky propojení Minecraft nicku s Nylium účtem si zde na webu můžete zobrazit stav účtu, změnit si prefix nebo zakoupit VIP. Přihlaste se pomocí svého nicku ve hře a hesla, které jste si nastavili při prvním připojení.